ZDE NAJDETE VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Pokud nenajdete odpověď na Vaši otázku neváhejte a kontaktujte nás.

ZAVEDETE V BUDOUCNU POPLATEK ZA SERVIS, AKTUALIZACI, NEBO ZA LICENCI ZÁKLADNÍ APLIKACE?

NE. Nikdy nezavedeme poplatek za servisní smlouvu, poplatek za aktualizace a ani poplatek za základní aplikaci. Při započetí spolupráce máme jasně dané podmínky, které se v průbehu nebudou pro zákazníky zhoršovat. Podnikatelské prostředí v ČR je v současné chvíli nestálé, proto by podnikatelé měli mít jistotu alespoň ve spolupráci s námi. PŘI SPOLUPRÁCI S ETKASA.CZ NEBUDETE NIKDY PŘEKVAPENI NOVÝMI POPLATKY NEBO ZMĚNOU V PODMÍNKÁCH.

DOSTANU OD VÁS VŠE CO JE POTŘEBA?

Ano za měsíční paušál od nás dostanete značkový dotykový tablet s aplikací ETKasa.cz, přenosnou termo tiskárnu, kotoučky do tiskárny, stojánek na tablet a cedulku, kterou dle zákona o eet musíte vyvěsit v provozovně (oznámení o evidenci tržeb).

CO KDYŽ SE MI ZAŘÍZENÍ POROUCHÁ?

Poskytneme Vám kvalitní zařízení u kterého by se to nemělo stát ale někdy se to bohužel stát může. Nicméně pokud Vás tato nepříjemnost postihne do 48 hodin zjednáme nápravu. Vy od nás dostanete potvrzení o dočasné nefunkčnosti zařízení pro případnou kontrolu. (zákon o EET na toto bere ohled a toto potvrzení stačí jako omluva za zpoždění v evidenci tržeb)

PROČ BYCH MĚL PLATIT MĚSÍČNÍ PAUŠÁL, KDYŽ MI JINÁ FIRMA NABÍZÍ POUZE JEDNORÁZOVOU PLATBU?

Jednorázová platba se může zdát výhodnější, ale když započítáte to, že na jednorázově zakoupené zařízení máte záruku jeden, nebo v lepším případě dva roky. A po uplynutí záruční doby budou veškeré opravy zařízení na Vaše náklady, tak se již tak výhodná nezdá. Pokud se rozhodnete o náš produkt, tak máte za měsíční poplatek zapůjčené vše co potřebujete pro evidenci tržeb a pokud se cokoliv stane, tak problém vyřešíme do 48 hodin.

OPRAVDU STAČÍ NA STVRZENCE CELKOVÁ ČÁSTKA?

Ano dle zákona o eet stačí mít na stvrzence pro zákazníka celkovou částku, pouze pokud zákazník požádá o doklad o zakoupení, tak má právo na paragon, kde bude přesně rozepsané za co platí. Tento paragon můžete napsat ručně a dát ho zákazníkovi ke stvrzence, kterou Vám vytiskne tiskárna od nás. Pokud tedy zákazník výslovně nepožádá o doklad o zakoupení pak stačí stvrzenka s celkovou částkou.

NA JAK DLOUHO SE SMLOUVA UZAVÍRÁ, JAKÉ JSOU PODMÍNKY UKONČENÍ?

Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou s jednoměsíční výpovědní dobou.

JE MOŽNÁ MONTÁŽ A ZAŠKOLENÍ PERSONÁLU PŘÍMO U MĚ VE FIRMĚ?

Ano samozřejmě toto je po vzájemné domluvě možné. Ale se zařízením od nás Vám přijde kompletní manuál a budeme Vám k dispozici pro konzultace. Proto si myslíme, že kompletní zprovoznění a pochopení systému zvládne každý maximáně do hodiny i bez technika.

NEMÁM VE SVÉ PROVOZOVNĚ INTERNET PŘES WI-FI. MOHU I PŘESTO VYUŽÍVAT VÁŠ SYSTÉM?

Pokud nemáte v provozovně přístup k internetu přes wifi, tak to také pro nás není žádný problém. Internet pro EET jsme Vám schopni zařídit za 50 Kč měsíčně a příplatek za tablet se slotem pro sim je 40 Kč . Celková konečná cena, pokud nemáte internet a potřebujete ho od nás je tedy 380 Kč měsíčně.

Budu ETKasu používat mimo svojí provozovnu na trzích a jiných venkovních akcích je toto možné?

Ano, pokud nám dáte předem vědět, pošleme Vám tablet s 3G připojením k internetu, nebo můžete internetové připojení nasdílet ze svého chytrého mobilního telefonu. Termo tiskárna, kterou od nás k ETKase dostanete má zabudovanou baterii, takže je plně přenosná a schopná pracovat bez přístupu k zásuvce.

CENA JE S DPH? JE CENA OPRAVDU KONEČNÁ?

Cena 290Kč je konečná cena (nejsem plátce DPH) Za tuto cenu Vám pronajmeme kompletní hardware potřebný pro evidování tržeb. V případě připojení k internetu od nás je konečná cena 380Kč.